Yükselen Trend: Yeni İnsanlık

Persembe 13 Haziran, 2019

Tüm sektörlerde sürekli bir dönüşüm yaşanırken dünya çapındaki tüm profesyoneller ve tüketiciler, daha somut ve insan odaklı deneyimleri tercih ediyor.

Sektör ya da coğrafyaya bağlı kalmaksızın, günümüz tüketicileri ve profesyonelleri somut ve insan odaklı deneyimlere daha fazla öncelik veriyor.

Weber Shandwick’in hazırladığı Connecting The Trends: New Humanity / Yükselen Trend: Yeni İnsanlık raporuna göre; teknolojide, hedef kitlede ve sağlık alanında yaşanan büyük küresel dönüşümler, her türden paydaşı her zamankinden daha fazla insan odaklı marka deneyimi aramaya teşvik ediyor. Çalışanlar, tüketiciler veya liderler başta olmak üzere her türden paydaş, yükselen trend New Humanity / Yeni İnsanlık talep ediyor.

Geçtiğimiz 12 ayın 24 ana iletişim trendinin incelendiği Connecting The Trends: New Humanity / Yükselen Trend: Yeni İnsanlık, EMEA, APAC, ABD ve Latin Amerika’dan Weber Shandwick uzmanlarını bir araya getirerek profesyonellerin toplumun daha geniş kitlelerini yönlendirmelerine yardımcı olmayı, aynı zamanda markalara ve topluluklara Yeni İnsanlık konseptini sunmayı hedefliyor.

Detaylı rapor için buraya tıklayabilirsiniz.