Kariyer

Work-with-us

Ekibimize katılın.

Pazarlama dünyası siz bu yazıyı  okurken bile değişiyor, dolayısıyla biz de değişiyoruz. Web sitemizden de fark edebileceğiniz üzere misyonumuz ve sloganımız; “engaging, always.”  Bu süreçte ekibimizin bir parçası olmak isteyenleri  daima bekliyoruz.

İşlerimizin büyük bir bölümü dijital medya üzerinde ve yaptığımız her işin temelinde “Yüreklendirmek” yatıyor. Müşterilerimiz için; merak uyandıran, çok konuşulan, hikayeler anlatan, insanları bir araya getiren işler yaratmaya yardımcı olmak, tamamı özel yeteneklere sahip olan farklı insanları bir araya getiriyoruz ve her zaman yeni yetenekler arıyoruz.

Weber Shandwick akademik yetkinliğe de sahip (28’imiz doktora sahibi) ve sınırların ötesinde düşünebilenlerin yer aldığı bir yer olarak bilinse de bizi gerçekten tanımlayan; ortak çalışmaya ve işbirliğine dayanan kültürümüz…Çeşitliliği sadece bir öncelik olarak değil, farklı fikirleri ve bakış açılarını ortaya koymak için rekabet sağlayan bir üstünlük olarak görüyoruz.

81 ülkede ofisi olan global bir şirketiz. Bu yüzden en gelişmiş araştırmalar ve ileri teknolojilerden büyüme yatırımları için kaynaklara kadar büyük bir şirket olmanın avantajlarını sunuyoruz. Yine de içimizde hala eskiden olduğumuz küçük şirketin girişimci, hırslı ve eğlenceli ruhunu taşıyoruz.

Müşterilerimiz için merak uyandıran, çok konuşulan, insanları bir araya getiren işler yaratmalarıiçin, tamamı özel yeteneklere sahip farklı insanları bir araya getiriyor ve her zaman yeni yetenekler arıyoruz.