Biz kimiz

Who-we-are

Engaging Always.

Herkes pazarlamada yeni bir dönemden bahsediyor: ‘Etkileşim Çağı’. Yani insanların birbirleriyle, markalarla ve önemsedikleri tüm konularla, yepyeni yollar kullanarak iletişim kurma ve etkileşime geçme çağı… Bugün artık insanlar, markaların ve kurumların geliştirdiği içeriklerin kontrolünü ellerine alıp kendi öykülerini oluşturuyor.

Weber Shandwick olarak biz, bu yeni iletişim çağına çoktan ayak uydurduk bile. En başından beri bu çağı anlıyoruz çünkü insanlar arasında iletişimi sağlamak, her dönemde en iyi olduğumuz alan oldu.

Bugün başarılı olmanın yolu, özgün , yaratıcı ve gerçeklerle örtüşen bir hikayeye sahip olmaktan geçiyor. Çünkü kazanan olmak için proaktif, orijinal ve kuvvetli bir içerik gerekiyor.

Biz; yazarlar, tasarımcılar, yaratıcılar, stratejistler, iletişimciler ve içerik uzmanlarından oluşan yaratıcı bir stüdyoyuz. Müşterilerimizi daha ileriye taşımak için tutkuyla çalışıyoruz. Uzmanlık alanlarımız sayesinde müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörler konusunda derin bilgiye sahibiz. Büyük ve küresel bir şirket olarak, işbirliğinin başarılı olmak için en iyi yöntem olduğuna inanıyoruz.

‘Etkileşim Çağı’ bazıları için yeni olabilir ancak bizim için değil. Biz, bugünler için hazırlanmış bir pazarlama şirketiyiz. Çünkü uzun süredir buradayız.

Tutkumuz, zekamız ve bağlılığımız müşterilerimizin başarısını oluşturan temel bileşenlerimizdir.