Teknoloji

Teknolojinin hızla yayılarak hayatımızın her alanında hizmet vermesi, onun ne kadar önemli olduğunun göstergesi. Weber Shandwick olarak teknolojiye yüzeyden bakmayıp derinlere inerek hizmet veriyoruz.

Teknoloji hızla yayılıyor, hayatımızın her alanını, her anını etkiliyor.Artık teknoloji sadece kullandığımız bir araç değil; harika şeyler yapmamızı sağlayan bir yetenek… Tam da bu yüzden iş dünyasını, kamu hizmetlerini, şehirleri hatta tüm endüstrileri, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir hız ve ölçekte değiştiriyor.

Bu son derece dinamik ve yeniliklerle büyüyen ortamda müşterilerimizin ilerlemesine yardım ediyoruz: Marka stratejisi oluşturuyor, entegre katılım kampanyaları yaratıyor, kampanyaları sorunsuz bir biçimde uygulamaya koyuyor, ölçümlüyor ve değişen şartlara adapte ediyoruz.

Weber Shandwick olarak bu hizmeti sağlayabilecek MB2-700 benzersiz niteliklere sahibiz çünkü  resmin tamamını görüyoruz. Farklı disiplinlerden uzmanların yer aldığı ekibimiz; tüketici, kurumsal, kurumlararası ve siyaset iletişimi bilgisini, derin bir teknoloji anlayışıyla birleştiriyor.  Ayrıca finansal hizmetler, eğitim, sağlık hizmetleri, imalat, otomotiv, havacılık, temiz enerji teknolojileri ve enerji gibi teknolojinin en büyük etkiye sahip olduğu dikey sektörlerde de uzmanlığımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tüm resmi görmek, hikayenin tamamını anlatabilmemizi sağlıyor. Teknolojiye yüzeyden bakmayıp çok daha derinlere iniyoruz. Sosyal, kültürel ve politik durumu ve iş dünyasını daha geniş anlamda anlayabilmemiz, tamamen insana yönelik güçlü hikayeler yaratmamızı sağlıyor. Ücretli,
050-SEPROAUTH-02kazanılmış ve markaya ait kanallardan her türlü kitle ve paydaş grubunun bu hikayeye katılımını sağlayabiliyoruz.

Yeni kurulmuş şirketlerden dünyanın en iyi ve yenilikçi kurumlarına, yerel  yıldızlardan uluslararası şirketlere, yazılım, cihaz ve hizmet firmalarından önde gelen tüketici markalarına ve sektör liderlerine kadar dünya çevresindeki tüm müşterilerimizle büyük resmi görüyoruz ve geniş müşteri portfoyümüzün hikayesini tüm dünyada anlatıyoruz.

Dinamik ve yeniliklerle büyüyen ortamda müşterilerimizin ilerlemesine yardım ediyoruz: Marka stratejisi oluşturuyor, entegre katılım kampanyaları yaratıyor, sorunsuz bir biçimde kampanyaları uygulamaya koyuyor, ölçümlüyor ve ayarlıyoruz.