Kamu ilişkileri

Kamu ilişkileri, iletişim danışmanlığı çalışmalarımızın önemli bir parçası. Müşterilerimizin hükümet başta olmak üzere tüm kamu ve STK paydaşlarıyla olan ilişkilerinde stratejik danışmanlık veriyoruz.

Birlikte çalıştığımız şirketlerin tüm paydaşları ile iletişimini sağlamak bizim işimiz. İş ortaklarımızın bakanlıklar, kamu kurumları, STK’lar ve yerel yönetimlerle olan iletişim ve etkileşimi için doğru stratejilerin belirlenmesi, bu stratejilerin uygulanması ve sonuçlarının değerlendirmesini içeren süreç, uzman ekibimiz tarafından yürütülüyor. Bu süreçte, kamu ilişkileri alanında uygulanan uluslararası etik standartları, yaptığımız tüm çalışmalarda titizlikle uygulanıyor.

Çalışmalarımız elbette Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Washington DC’den Brüksel’e, Londra’dan Pekin’e Türkiye’nin yoğun ticari ve hukuki ilişkilerinin olduğu pek çok başkentteki birimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı ülkelerde lobi ve kamu ilişkileri çalışmaları da üstleniyoruz. Uluslararası kampanyalardaki en büyük farkımız, Türkiye’deki uzman ekibimiz ile belirlediğimiz stratejimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları ve öncelikleri doğrultusunda farklı pazarlarda, farklı dönemlerde uygulayabilecek esnek bir yapı sağlıyor olmamız.

Enerji, uluslararası ticaret ve gümrük birliği, teknoloji, gıda, sağlık ve endüstriyel politikalar başta olmak üzere birçok farklı sektör ve konuda, deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kamu ilişkileri hizmetlerimiz:

  • Kamu ilişkileri stratejisi
  • Hükümetle ilişkiler
  • Yasal düzenleme takibi
  • Lobi çalışmaları
  • Paydaş iletişimi
  • Hükümet ve ülke itibar yönetimi
  • Yabancı yatırım danışmanlığı.


Birlikte çalıştığımız şirketlerin tüm paydaşları ile iletişimini sağlamak bizim işimiz. İş ortaklarımızın bakanlıklar, kamu kurumları, STK’lar ve yerel yönetimlerle olan iletişim ve etkileşimi için doğru stratejilerin belirlenmesi, bu stratejilerin uygulanması ve sonuçlarının değerlendirmesini içeren süreç, uzman ekibimiz tarafından yürütülüyor.