Dijital

Digital

Dijital dünyadaki yoğun bilgi akışı içinde, sadece en akıllı stratejiler ve en iyi içerikler fark edilebilir!

İçerik ve toplumun birbirinden ayrılmayacak biçimde bağlantılı olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimiz için dinamik topluluklar oluşturmak adına iletişim araçları ya da kanalları ayırt etmeksizin, uygun kitleleri hedefleyen içerikler yaratıyoruz.

Kazanılmış, markaya ait ve ücretli medya kanallarında toplumla etkileşim oluşturmak adına, müşterilerimizin tüm dijital ekosistemlerini, kitlelerini ve işlerini göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için, oluşturduğumuz entegre kampanyalarımız arasında aşağıdaki ana unsurlar yer alıyor:

  • Topluluk yönetimi
  • Yaratıcılıkla etkileşim kurmak
  • İçerik pazarlaması ve üretimi
  • Paralı içerik dağıtımı
  • İzleme, ölçümleme ve analiz
  • Değişim yönetimi.

Dijital alanı sürekli takip etmek, müşterilerimize hedef  kitlelerini belirlemede yardımcı olmaktadır. Ayrıca olası kriz durumlarına karşı öngörü oluşturmak ve eyleme geçmek için ilk savunma aracıdır. Bu nedenle markanın adının geçtiği yerleri ve önemli konuları sosyal ve geleneksel medya kanallarından gerçek zamanlı yakalamak, takip etmek ve ölçebilmek için olası en iyi araçları kullanıyoruz.

Tüm dünyada, bünyemizde  çalışan 500’ün üzerinde dijital, prodüksiyon ve sosyal medya uzmanımız, müşterilerimizin işletmelerini ileriye taşıyan yenilikçi ve ödüllü kampanyalarla, halkla ilişkiler ekiplerine sorunsuz bir şekilde entegre ve destek oluyor.

Dijital stratejistlerimiz, en ileri görüşlü dijital markaların, strateji ve  kurumsal yapılarının aynı çizgide birleşmesini sağlayarak, değişen medya ortamına uyum sağlamalarına destek olmak amacıyla danışmanlık hizmeti veriyor.

Tüketicilerin markayla uzun süreli ilişki kurması için, kitle oluşturma, ödüllendirme ve bilgilendirici, eğlenceli ve ilginç içerik sağlamaya odaklanan uzun soluklu bir bakış açısına sahibiz.

Tüm dünyada bünyemizde çalışan 500’ün üzerinde dijital, prodüksiyon ve sosyal medya uzmanımız, müşterilerimizin işletmelerini ileriye taşıyan yenilikçi ve ödüllü kampanyalarla, halkla ilişkiler ekiplerine sorunsuz bir şekilde entegre ve destek oluyor.