Weber Shandwick’in İngiltere ve EMEA CEO’su Colin Byrne 30’uncu yılında eurobest, Avrupa Yaratıcılık Festivali’nde sahne alacak

Pazartesi 09 Ekim, 2017

İngiltere Prensi Charles ve Eski Başbakan Tony Blair gibi liderler ve önemli markalarla çalışan  Bryne’ün 30 yıllık iş deneyimi  “Gidilmemiş Yerlere Cesurca Gitmek” adlı oturumda sergilenecek. Sayısal yenilik, medya pazarındaki karışıklık, Cannes ve eurobest’in endüstriyi nasıl değiştirdiği ve kalan güçlere odaklanan  oturum; The Guardian gazetesi köşe yazarı ve Eski Medya Editörü Jane Martinson yönetiminde gerçekleşecek.

Weber Shandwick Yaratıcı Yönetmeni Indy Selvarajah’ın katılacağı oturumda yaratıcı endüstrilerdeki çeşitlilik ve katılım tartışılacak. Eserleri Barbican, Serpantin ve Whitney Amerikan Sanatı Müzesi de dahil olmak üzere birçok ünlü galeride sergilenen bir sanatçı olan Selvarajah, İngiliz Kanal 4 için de “Renkli komik olmaz mı?” adlı bir komedi dizisinin yazarlığını yaptı.

Cannes Lions, Dubai Lynx ve Spikes Asia gibi Lions Festivals ailesinin bir parçası olan eurobest, bu yıl Avrupa’daki yaratıcılığı kutlamak için Londra’da ilk kez gerçekleştirilecek. Kardeş etkinlikleri gibi, eurobest de üç gün boyunca gelecekle ilgili çeşitli temalarla “kutlama, öğrenme, ağ oluşturma ve esin kaynağı” nın dört temel unsuruna odaklanıyor.

eurobest 28-30 Kasım arası düzenlenecek.