Weber Shandwick Yıllık ‘Kurumsal Yurttaşlık Raporu’nu yayımladı

Cuma 23 Mayıs, 2014

Dünyanın en büyük halkla ilişkiler ajanslarından biri olan Weber Shandwick , yıllık Kurumsal Yurttaşlık Raporu’nun ikincisini yayımladığını duyurdu.

Ajans, şirketlerin nasıl ortak değerler ve topluluklar için anlamlı değerler üreten güçlü iş sonuçları yaratabileceğini araştıran bir hareketin parçası olmaktan dolayı gurur duyuyor.

Weber Shandwick, işletmeler için gerekli olan sürdürülebilir konuların raporlamasına taslak oluşturması için Global Raporlama Girişimi (Global Reporting Initiative) G4 Index’ini kullanarak, Kurumsal Sosyal Sorumluluk raporlamasındaki standartları yükseltiyor.

Rapor; Weber Shandwick’in ve müşterilerinin 2013 yılı boyunca çevreyi, toplumları  ve müşterileri olumlu anlamda etkilemek için yaptığı çarpıcı ve etkili işlerini içeriyor. Bunlar arasında; şirketin kamu yararına yaptığı küresel hizmetleri bütünleştiren ve güçlendiren Impact Project ve Weber Shandwick çalışanlarından kamu yararına hizmet verenleri bireysel ve ekip bazında ödüllendiren sekizinci “Making A Difference Ödülleri” de yer alıyor.

Weber Shandwick, müşterilerinin de işbirliğiyle tüm global ağında daha olumlu bir dünyaya katkıda bulunmak için ekiplerinin uzmanlığını, yaratıcılığını ve yeteneklerini güçlendirmeye odaklanıyor.

Raporu görüntülemek için tıklayıniz.

Weber Shandwick’in kurumsal yurttaşlık girişimleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen csr@webershandwick.com adresinden iletişime geçiniz.