Weber Shandwick Türkiye 5.yılını kutladı

Persembe 13 Eylül, 2018

81 ülkedeki 126 ofisiyle dünyanın en büyük iletişim ajanslarından Weber Shandwick, Türkiye’deki 5. yılını, İstanbul Ruby’de verdiği eğlenceli bir partiyle kutladı.

Weber Shandwick Türkiye CEO’su Seda Yalçın ve ajans çalışanlarının ev sahipliğinde gerçekleşen parti, medya ve sektör çalışanlarını bir araya getirdi.

 

 

Ruby’nin keyifli atmosferinde gerçekleşen partide Weber Shandwick Türkiye CEO’su Seda Yalçın Ulusoy, “Global iletişim sektörüne yön veren ajansların başında gelen Weber Shandwick, 5 yılda Türkiye pazarında da çok önemli işlere imza attı. Global ağımızın gücü ve tecrübesi ışığında Türkiye’deki deneyimli ekibimizle iletişim danışmanlığı rolümüzü en iyi şekilde icra etmek ve sektördeki en son yenilikleri Türkiye’de de hayata geçirmek için çalışıyoruz. Umarız Türkiye’de onuncu, yirminci yıllarımızı da kutlarız. Türkiye’deki beş yılımızda bizlere destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Interpublic Group bünyesinde yer alan şirketin ana hizmet alanları arasında pazarlama ve tüketici iletişimi, sağlık hizmetleri, teknoloji, kamu ilişkileri, finansal hizmetler, kurumsal iletişim, sosyal medya ve dijital iletişim, çalışan iletişimi ve kriz yönetimi bulunuyor.