Weber Shandwick Kreatif Direktörü sektörün en yenilikçilerinden biri olarak seçildi

Pazartesi 12 Eylül, 2016

The Holmes Report; Weber Shandwick İngiltere, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Kreatif Direktörü James Nester’ı Halkla İlişkiler Sektörünün En Yenilikçi 25 Kişisinden Biri olarak adlandırdı.

İkinci EMEA Yenilikçi 25 Sınıfı, sektörün geleceği üzerine benzersiz bir bakış getirirken,  pazarlama ve iletişim sektöründe büyük bir değişikliğin yaşandığı bu dönemde iletişim ve etkileşimi yeniden şekillendiren uzmanları ön plana çıkarıyor.

Listede yer alanlar, kreatif strateji, dijital uygulama ve medya gibi farklı özgeçmişlerden gelmekte ve pazarlama ve iletişimin bugün nasıl göründüğü ve gelecekte nasıl görüneceği konusunda güçlü bir resim de ortaya koymaktadır.

Holmes Report James Nester hakkında şunları söyledi: “James, ödüllü dijital ve yaratıcı özgeçmişiyle ( Gnome deneyi kampanyası dahil)  Weber Shanwick’e ajansın dijital ve sosyal yeterliliklerini desteklemek için yaratıcılığı arttırmak üzere 2015 yazında katıldı.

Weber’e katıldığından beri, ajansın İngiltere ve EMEA bölgesindeki kreatif verimini artıran Nester, ActionAid, Vauxhall ve UNİCEF için yaptığı inovatif çalışmalar sayesinde EMEA Yılın Dijital Danışmanlığı ünvanının alınmasına yardımcı oldu.

Nester’ın sosyal medya, yayıncılık, direkt pazarlama, TV reklamcılığı ve filmciliği dahil olmak üzere disiplinler arası deneyim yelpazesi James’i sektörde benzersiz biri olarak ön plana çıkarıyor.”

James Nester’ın Yenilikçi 25 profiline buradan ulaşabilirsiniz.