Weber Shandwick IN2 EMEA İnovasyon Zirvesi’nde teknolojinin tüketicilere, müşterilere ve iletişime etkisi konulu bir panele ev sahipliği yapacak

Çarşamba 15 Mayıs, 2019

Weber Shandwick, Londra’da bu ay düzenlenecek IN2 İnovasyon Zirvesi EMEA’da önemli bir panele ev sahipliği yapacak. Weber Shandwick Strateji ve İçgörüden Sorumlu Genel Müdürü Pats McDonald’ın yer alacağı panelde, IBM Avrupa İletişim Başkan Yardımcısı ve HSBC İngiltere Kıdemli Sosyal Medya Yöneticisi Emma Staples şu temel soruya yanıt arayacak: Eğer geçicilik yeni normalimiz ise bilgi, ticaret ve iletişim dünyasında öne çıkan gerilimlerin önüne nasıl geçilecek?  

Mevcut gerilimler arasında kişiselleştirmeye karşı mahremiyetin rolü, çok güvenilir gibi görünen sahtekarlıklara karşı özgünlüğün rolü ve kişisel bakıma karşı anlık hazzın rolü gibi konular yer alıyor. 2019’da ve ilerleyen yıllarda da varlığını sürdürecek gibi görünen bu gerilim unsurları, tüm markaların davranışlarını nasıl şekillendireceklerine ciddi anlamda kafa yormalarını zorunlu kılıyor.

The Holmes Report’un düzenlediği bir dizi global etkinliğin parçası olan zirve; analitik, dijital teknoloji ve içerik pazarlamacılığından büyük veri, görsel anlatım ve yeni yetenekler gibi kritik konuları ele almak için tasarlandı. Zirveye iletişim dünyasının üst düzey isimleri katılıyor.

“Expect the Unexpected” başlığı altında düzenlenecek Weber Shandwick paneline ait tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 22 Mayıs tarihinde De Vere Grand’da yapılacak zirveye katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.