Weber Shandwick iki yıl üst üste PRWeek tarafından Yılın Global İletişim Ajansı seçildi

Cumartesi 30 Nisan, 2016

Weber Shandwick 2016 PRWeek Global Awards’da Yılın Global İletişim Ajansı seçilerek, bu ödüle iki yıl üst üste layık görülmüş oldu. Bu ödül, en az 3 kıtada iş performansı, yetenek gelişimi, liderlik, inovasyon ve müşteri ilişkilerinde üstün başarı elde eden firmalara veriliyor. Weber Shandwick ayrıca 2016’nın başında düzenlenen PRWeek U.S. Awards’da Yılın Büyük Ajansı ve Yılın Ajansı olarak da seçildi.

“Art arda 2 yıl Yılın Global Ajansı olmak dünya çapındaki ekibimizin gücünün ve müşterilerimizle anlamlı ve etkili işler yapmanın bir yansımasıdır.” şeklinde konuşan Weber Shandwick CEO’su Andy Polansky ek olarak şunları söyledi: “ Ortak çalışmayı esas alan geleneğimiz vizyonumuzu, yaratıcılığımızı, her müşterimize taşıdığımız tutkumuzu güçlendiriyor  ve Weber Shandwick’i pazarlama hizmetleri arenasında özgün bir firma yapıyor.”

PRWeek Yılın Ajansı ünvanı dışında Weber Shandwick 2016 yılı içerisinde U.K. Business tarafından 10. defa Superbrand, Great Place to Work tarafından Birleşik Arap Emirlikleri En İyi İşvereni, PR News tarafından 5 yıl peşpeşe Kurumsal Sosyal Sorumluluğa Sahip A-Sınıfı Ajans ve  PR Awards Yılın Organizasyonu ünvanlarını kazandı.Bu ünvanlar dışında Weber Shandwick  ayrıca 2016 Mumbrella Asya Ödülleri’nde Çin ve Hindistan’da Yılın Ajansı seçildi. Firma 2016 TOP Mega Brasil Ödülleri’nde art arda ikinci defa TOP 10’da yer aldı. Son olarak Weber Shandwick Holmes Report 2014 ve 2015 yılında Yılın Global Ajansı seçildi.