Weber Shandwick EMEA IN2 İnovasyon Zirvesi’nde halkla ilişkilerde ölçümleme hakkında düzenlenecek panele ev sahipliği yapacak

Pazartesi 14 Mayıs, 2018

Weber Shandwick bu ay Amsterdam’da düzenlenen IN2 İnovasyon Zirvesi’nin ilk ayağına ev sahipliği yapacak. Weber Shandwick EMEA Bölgesi Müşteri İlişkileri Başkanı Hugh Baillie’nin yöneteceği “Halkla İlişkiler Endüstrisinde Ölçümleme Zorluklarını Aşmak” adlı panele; Unilever Sürdürülebilirlik ve İletişim Genel Başkan Yardımcısı Annick Boyen, FEVE İletişim Direktörü Michael Delle Selve ve The Holmes Group Kurucusu ve Başkanı Paul Holmes gibi önemli isimler konuk olacak.

Ölçümlemenin artık bir tercih değil de zorunluluk ve tüm kurumların mutlaka yapması gereken bir değerlendirme aracı haline gelmesiyle; halkla ilişkiler hakettiği ilgiyi görmeye ve daha geniş bir alanı temsil etmeye başladı. Bu durum şirketlerin markaları ve iş performansları üzerinde daha etkili olmalarını sağladı. Teknolojideki hızlı gelişmeler sayesinde yapılan işlerden alınan verim, somut sonuçlara dönüşebiliyor.

Panelde konular; “Halkla İlişkiler ve Medya alanında eş zamanlı olarak karşılaşılan zorluklar”, “Reklam Eşdeğeri konusunda nasıl ilerleyebiliriz?”, “Organizasyonlar ölçümlemeyi teknolojik olarak nasıl stratejik bir araç haline getirebilirler?” başlıklarıyla yer alacak.

The Holmes Report’un düzenlediği global serinin bir parçası olan bu zirve, medya etkileşimini yeniden tanımlayan; inovasyonun ve bozulmanın nelerden kaynakladığını keşfetmeyi amaçlıyor.

Weber Shandwick panelinin tüm ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 23 Mayıs’ta Maritime Müzesi’nde gerçekleşecek olan zirvenin bütün ayrıntılarına ulaşmak ve kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz .