Weber Shandwick 2015 PRWeek ABD Ödülleri’nde ‘Yılın Halkla İlişkiler Ajansı’ Seçildi

Persembe 26 Mart, 2015

Weber Shandwick, 2015 PRWeek ABD Ödülleri’nde yılın halkla ilişkiler ajansı seçildi. Şirket, ödül töreninde aynı zamanda ‘dünyanın en büyük halkla ilişkiler ajansı’ olarak nitelendirildi. PRWeek, ödülün verilmesinde Weber Shandwick’in müşteri odaklı çalışma anlayışı, yaratıcı çözümler üretme becerisi ve entegre iletişim yaklaşımının etkili olduğunu vurguladı.

PRWeek ödülleri, her yıl iletişim sektöründe 35 ayrı kategoride en iyi işleri, iletişimcileri, şirketleri ve ajansları ödüllendiriyor. PRWeek, Weber Shandwick’in bir çok müşterisi tarafından reklam, dijital iletişim ve sosyal medya alanlarındaki takdir edilen başarısını, şirketin engelleri aşma yeteneği ve değişimi kabullenme isteğinin bir neticesi olarak tanımladı. Jüri aynı zamanda “Weber Shandwick daha entegre, etkin ve etkileyici bir iletişim için diğer firmalardan daha emin adımlarla yürüyor” diye belirtti.

Weber Shandwick’in CEO’su Andy Polansky, “Müşterilerimize, en karmaşık sorunlarında dahi bize cesur fikirler ve çözümler sunma şansını verdikleri için minnettarız. Bu ödül, dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan ofislerimizin kalitesini ve kurum kültürümüz neticesinde şekillenen işbirliğine yatkın yapısını ortaya koymaktadır” diyerek memnuniyetini dile getirdi.