Spikes Asia: Weber Shandwick Çin’in küresel iletişim dönüşümünü keşfediyor

Cuma 25 Ağustos, 2017

Weber Shandwick’ten Lydia Lee; bu ay Spikes Asia Festival of Creativity’de sahne alacak. Spikes Asia Festival of Creativity; Cannes Lions, EuroBest ve Dubai Lynx’i de kapsayan  Ascential Events’te sahne platformlarının bir parçası.

Festivalin ilk günü için planlan “Doğu’daki Cennet – Çin Küresel İletişimde Nasıl Dönüşüyor” adlı oturum, Market Focus serisinin bir parçası. Lydia, Çin’in dünyanın en gelişmiş ve en kârlı e-ticaret ve sosyal pazarı olma yolunda ilerleyerek büyümeyi ve pazar stereotiplerinden küresel iletişim yeniliğine geçiş sürecini keşfediyor.

Yakın zamanda Campaign Asya’nın 40 Kadın İzleme Örgütü’ne katılan Lydia Lee, Çin’in Weber Shandwick Stratejisti ve Genel Sekreter Yardımcısı ve Weber Shandwick Asya Pasifik Teknoloji Merkezi Başkanı olarak görev yapıyor. 2015 yılında HotTopics’in Dünyanın En Etkili 100 Teknoloji Ajansı PR Yöneticilerinden biri seçildi.

Weber Shandwick’in oturumunun ayrıntılarını, 27 Eylül Çarşamba yerel saatiyle öğlen yerel Spotlight Sahnesi’nde bulabilirsiniz. Program için tıklayın

Spikes Asia Yaratıcılık Festivali, 27-29 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek.