Prime, 2017 Contagious Öncüleri arasında

Pazartesi 30 Ocak, 2017

Weber Shandwick bünyesinde faaliyet gösteren Prime, “pazarlamada mükemmellik ve yenilik için standart belirleyen” ajansların listelendiği Contagious Öncüleri arasında yerini aldı.

Etkili pazarlamada dünyanın en yenilikçi veritabanı olarak adlandırılan Contagious I/O platformunun analizi sonucunda ajanslar, 2016 yılı boyunca ürettikleri iş miktarına göre sıralanıyor. Sıralamada tutarlılık gibi faktörler de dikkate alınıyor.

Contagious’ın kurucularından Paul Kemp-Robertson konuyla ilgili olarak şunları söyledi:  “Ajanslar için müşterilerinin karşılaştığı yıkıcı etkileri olan zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak kadar büyük bir zorunluluk olmamıştır. Contagious Öncüleri Listesi, bu gündemi bastırmak için hazırlanan ajansları teşhis ediyor ve pazarlama için yeni ölçütler belirliyor. Ajanslar, güvenli yolda kalmaktan memnun değil  ancak cesurca yeni bölgelere girmeyi ve yeni fırsatlar keşfetmeyi istemiyor. ”

2016 yılında Prime, beş Cannes Lions ve One Show Pencil dahil olmak üzere sektörde önemli  ödüller kazandı ve Holmes Raporu tarafından Yılın Global Reklam Yaratma Ajansı ve Yılın İskandinav Bölgesi Danışmanlığı’na seçildi.