Halkla İlişkiler ve İletişim Derneği’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi, Ziad Hasbani’yi Yılın Halkla İlişkiler Lideri seçti

Pazartesi 20 Şubat, 2017

Şubat ayında Dubai’de düzenlenen Halkla İlişkiler ve İletişim Derneği’nin Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi (PRCA MENA) Ödülleri açılışında, Weber Shandwick Orta Doğu ve Kuzey Afrika CEO’su Ziad Hasbani yılın lideri seçildi. En iyi kampanya ise Dubai merkezli Weber Shandwick Orta Doğu ve Kuzey Afrika ekibinin işletmeler arası kategoride Dubai Altın ve Emtia Borsası (DGCX) için geliştirdiği “Değişkenlik içinde Fırsat Yakalamak” kampanyası oldu.

2007 yılında Weber Shandwick’e katılan, liderliği ve ajansa katkılarıyla da tanınan Hasbani’nin çalışanların refahı için düzenlediği “Önce Halk” yaklaşımı büyük beğeni topladı.

Şirket içindeki uluslararası halkla ilişkiler uzmanlarından ve ajans çalışanlarında oluşan jüriyle birlikte bu yeni ödül programı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde gerçekleşen yılın en etkili ve yaratıcı halkla ilişkiler kampanyalarını, bireylerini ve takımlarını onurlandırmayı amaçlıyor.

Weber Shandwick Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi ayrıca Kasım ayında Orta Doğu Halkla İlişkiler Derneği (MEPRA) tarafından 2016’da Yılın Ajansı seçildi.