Avrupa’ya Altı IPRA Altın Küre Ödülü!  

Persembe 03 Temmuz, 2014

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen “Altın Küre Ödülleri”nde (Golden World Awards) bu yıl müşterilerimizden; Campo Viejo, Manchester Business School, Sochi 2014 Kış Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları Organizasyon Komitesi, The Shard, Subway Almanya ve Tokyo 2020 İhale Komisyonu adına geliştirdiğimiz kampanyalarla 6 ödül kazandığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz; İletişim Araştırması, Etkinlik Yönetimi, Online Kriz İletişimi, İç İletişim ve Uluslararası Halkla İlişkiler Kampanyaları kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Weber Shandwick; Avrupa, Orta Doğu ve  Afrika Bölgesi CEO’su olan Colin Bryne konuyla ilgili “Bu başarı müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iş ortaklığımızın ve ekiplerimizin işlerine bağlılığının bir göstergesidir. Kazanan kampanyalar, etkileşim ve iletişimin bu yeni çağında geniş bakış açısına sahip bir uzmanlığı temsil ediyor. Sonuçtan memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Weber Shandwick, Avrupa’ya ek olarak Amerika ve Asya Pasifik bölge ofislerinin kazandığı 5 ödülle birlikte, bu yılın en çok ödül alan şirketi oldu.