Advertising Age 2014 En İyi Ajanslar Listesi

Pazartesi 03 Şubat, 2014

Weber Shandwick, Advertising Age dergisinin “2014’ün En İyi Ajansları Listesi”nde bu yılın sektöre yenilik getirenler ve gelişime yön verenleri arasında yer aldı. Advertising Age Weber Shandwick’in adının listede yer almasıyla ilgili olarak “Gıpta ile bakılan müşteriler yakaladılar, en parlak fikirleri buldular ve en önemlisi de müşteriler için gerçek iş hedeflerine ulaştılar” yorumu yaptı.

Advertising Age, bu yılki ‘En İyi Ajanslar Listesi’nde yer alan tek halkla ilişkiler ajansı Weber Shandwick’in, şirketleri medya ağlarına dönüştüren marka yayıncılık çözümü Mediaco’yu piyasaya sunmasıyla ilgili olarak “Geleneksel halkla ilişkileri çok daha öteye taşıyor” diye dedi.

“Yeni platformlar oluşturan ve oluşturduğu bu platformları yaymayı sağlayan, Weber Shandwick, geliştirilmeye açık yetenekleri ortaya çıkarıp bünyesine katarak, yaratıcı kampanyalarla halkla ilişkilerin sınırlarını zorlamaya devam ediyor” diyen Weber Shandwick CEO’su Andy Polansky; “Advertising Age En İyi Ajanslar Listesi sektöre nasıl öncülük ettiğimizi, yön verdiğimizi ve müşterilerimize yenilikçi düşünceler ve iş çözümleri getirdiğimizi gözler önüne seren bir saygınlık örneğidir. Yetenekli ekiplerimiz her gün en iyi işlerini ortaya koymaya devam ediyor” diye konuştu.

Advertising Age, Weber Shandwick’in 2014’ün En İyileri Listesi’nde yer almasında Google Glass kullanıcılarının WordPress bloglarını yayınlamak için kullanabilecekleri wpForGlass eklentisini yakın zaman önce geliştiren ajansın ileri görüşlü inovasyon ekibine de dikkat çekti.

Weber Shandwick ve Advertising Age 2014 En İyi Ajanslar Listesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.