Adam Clyne, Facebook Direktörü Julien Codorniou ile sohbet ediyor

Çarşamba 24 Şubat, 2016

Weber Shandwick Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgeleri’nin Dijital Başkanı Adam Clyne, Tech Talks serisinin dördüncüsünde, çalışan iletişimini yeniden şekilendiren ve iş yerinde çalışanların birbirleriyle iletişime geçmesini sağlayan Facebook at Work platformunun çok yakında gerçekleşecek küresel lansmanıyla ilgili olarak platformun direktörü Julien Codorniou ile bir araya geldi.

Adam Clyne konuyla ilgili olarak hazırladığı blog yazısında Weber Shandwick’in dahil olduğu pilot programı inceliyor ve Facebook at Work’ün çalışan etkileşiminde ne anlama geldiğini anlatıyor.

In his related blog post, Adam Clyne looks at Weber Shandwick’s involvement in the pilot programme, and what Facebook at Work means for the way we engage and communicate with colleagues.

Tech Talks serisinin üçüncüsü de BBC iPlayer’ın geliştiricisi ve ortak ilgi alanlarına ve aynı fikirlere sahip olan olan kullanıcıları sosyal veriler aracılığıyla bir araya getiren sosyal ağ, 6Tribes’ın yaratıcısı Anthony Rose ile gerçekleştirildi.

İkinci röportajda ise LLG Media’nın Kurucusu ve CEO’su, Cannes’da ödül kazanan blog yazarı Sasha Wilkins ile LibertyLondonGirl platformunun gelişimi, içerik geliştirme, özgünlük, veri ve analizin gücü hakkında sohbet edildi.

Mayıs’ta gerçekleşen ilk röportajda da SB TV’nin Kurucusu ve CEO’su Jamal Edwards ile inovasyon hakkında konuşuldu.