2015 Kurumsal Yurttaşlık Raporumuz: Daha iyi bir gelecek için beraber çalışalım

Persembe 18 Ağustos, 2016

Son yıllarda dünya küresel anlamda gerçek bir pozitif  sosyal değişime şahit oluyor. Weber Shandwick, Paris’te gerçekleşen İklim Konferansı’ndan (COP21) Sürdürülebilir Gelişim için Birleşmiş Milletler Küresel Hedefleri’nin tanıtımına kadar dünyanın karşı karşıya olduğu en büyük zorluklara karşı ilerleme sağlamak için şirketler, STK lar ve hayır işi yürüten kurumlarla ortak çalışmaktan büyük gurur duyuyor.

Bugün, bu çabalarımızı 2015 Küresel Yurttaşlık Raporumuz’da paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu raporda size şirket olarak inandığımız ‘sorumlu yurttaş’ inancımızı dünyadaki tüm ofislerimizde nasıl işlediğimizi ve işlerimizde nasıl uyguladığımızı anlatıyoruz.

Müşterilerimizle olan ortaklıklarımızda; hepsi Birleşmiş Milletler’in 17 Küresel Hedefi’ne ulaşmayı amaçlayan 150 farklı görevle, çok geniş kapsamı ve etkili bir iş gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda 2015 yılında 15,000 saatten fazla saatimizi hayır işi girişimlerine harcadık.  Çeşitlilik&Kaynaştırma konseyimizdeki çalışan sayısını 140 kişiye çıkarttık ve bireysel olarak gönüllü çalışanlarımızı yerel topluluklara katılmaya teşvik ettik.

Weber Shandwick, farklı sektörler arasındaki bariyerleri kaldırarak ve fırsatlar yaratarak çalışanlarımızın bireysel deneyimini zenginleştirmekten ve küresel kurumsal yurttaşlık için üzerine düşeni yapmaktan dolayı gurur duyuyor.

Raporu görüntülemek için lütfen tıklayın. GRI G4 indeksimize buradan ulaşabilirsiniz. Weber Shandwick’in yürüttüğü kurumsal yurttaşlık girişimleriyle ilgili bilgi almak için csr@webershandwick.com’a mail atabilirsiniz.