2013 yılında Dünyanın En İyi Sağlık Hizmeti Danışmanı

Cumartesi 12 Ekim, 2013

Weber Shandwick Holmes Report tarafından “Dünyanın En İyi Sağlık Hizmeti Danışmanı” olarak seçildi.

Holmes Report’un açıklamasına göre:

“21. yüzyılda, büyük ilaç firmaları için sağlık hizmetleri alanında geniş görev listesine sahip yeterince halkla ilişkiler şirketi yok ve hiçbir şirket Weber Shandwick’in portföyündeki iş çeşitliliğine sahip değil.” 

Laura Schoen’in liderliğindeki Weber Shandwick’in  global sağlık sektörü uygulamaları, biyoteknoloji, farmakoloji, tüketici sağlığı, tıbbi cihazlar, sağlık bilgi teknolojileri, sigorta, profesyonel dernekler, sağlık sistemleri ve hastanelerden oluşan güçlü bir portföye sahip. Bunun yanında üst düzey Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanı “Obamacare”, Medicare&Medicaid Hizmetleri Merkezi, AAPD (American Academy of Pediatric Dentistry), Brigham & Women Hastanesi’nin yanı sıra ve Novartis ve Bill & Melinda Gates Vakfı gibi varolan müşterilerle büyümeye devam ediyor.

“Bu etkileyici müşteri portföyünün yanında Weber Shandwick ağında  sağlık alanında tıp doktoru, doktora, yüksek lisans derecelerine sahip uzmanların geliştirdiği yeni bilimsel iletişim ürünü olan Element de piyasa sürüldü.”